Hejbni mozkem

Workshopy a školení studijních dovedností

O nás

Kroužek HEJBNI MOZKEM je další aktivitou společnosti Věda nás baví o.p.s. Primárně se společnost zabývá vzděláváním žáků 1. stupně ZŠ v oblasti přírodních věd. Tento kroužek studijních dovedností, který učí děti efektivně studovat, vznikl na základě poptávky po dalším přínosném vzdělávání dětí na 1. a na 2. stupni.

Kroužek nabízí získání studijních dovedností, které jsou velmi potřebné pro úspěšné absolvování střední a vysoké školy, ale i pro samotný praktický život. Na hodinách se pracuje v málopočetných skupinách, lektor se věnuje individuálním potřebám každého dítěte. Cílem kroužku je naučit děti učit se tak, jak jim samotným to nejlépe vyhovuje, ukázat jim cestu, jaká je pro ně nejefektivnější. Kroužek dává prostor dětem, aby se naučily hovořit před ostatními, prezentovaly vlastní myšlenku, naučily se kooperovat v týmu, pracovaly s textem, výkladem, aby se naučily efektivně využívat čas a pochopily, že se učí pro svůj vlastní život. Kroužek je plný her a zábavy, takže děti získávají vědomosti příjemnou formou.

Potřebujete poradit? Napište nám na kontakt@hejbnimozkem.cz

K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používáme na tomto webu soubory cookie. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.
cancel
helpline kroužky

Můžeme Vám pomoci?

Nedaří se Vám dokončit přihlášku? Pokud máte problém, neváhejte nás kontaktovat:

Email: info@vedanasbavi.cz